top of page

PRVNÍ SIMULOVANÁ SEZÓNA NHL ZAČNE JIŽ ZA TÝDEN! SESTAVY JEDNOTLIVÝCH TÝMŮ A ROZPIS ZÁPASŮ

Už jste si někdy říkali, jak by to vypadalo, kdyby skutečné sportovní zápasy probíhali v rámci simulace? Nyní máte možnost to zjistit. Nejslavnější hokejová liga světa již brzy začne. Zápasy se budou odehrávat kompletně v režii umělé inteligence a vše se uskuteční v rámci hry NHL 22 na platformě Playstation 4. Záznamy jednotlivých zápasů budete moci sledovat na Youtube kanále MitiTV => https://www.youtube.com/channel/UC863dVjKLgltMnmAWB48GTA

V rámci 1.ročníku se nám představí 32 týmů, které budou rozděleny do 4 divizí po 8 týmech. V každé divizi se týmy utkají 2x každý s každým (doma a venku). Dále se týmy utkají 1x s ostatními týmy ze své konference (Atlantická divize x Centrální divize / Pacifická divize x Metropolitní divize). Za vítězství v zápase tým získá 2 body, za porážku v prodloužení či na nájezdy si připíše bod a pokud prohraje po základní hrací době nezíská žádný bod. Po skončení základní části postoupí 4 nejlepší mužstva z každé divize do play off.


ROZDĚLENÍ TÝMŮ DO DIVIZÍ

ATLANTICKÁ DIVIZE: Florida, Toronto, Tampa Bay, Boston, Buffalo, Detroit, Ottawa, Montreal

CENTRÁLNÍ DIVIZE: Colorado, Minnesota, St.Louis, Dallas, Nashville, Winnipeg, Chicago, Arizona

PACIFICKÁ DIVIZE: Calgary, Edmonton, Los Angeles, Vegas, Vancouver, San Jose, Anaheim, Seattle

METROPOLITNÍ DIVIZE: Carolina, New York Rangers, Pittsburgh, Washington, New York Islanders, Columbus, New Jersey, Philadelphia


Zápasy budou zveřejňovány dle rozpisu níže (každý den 4 utkání). Jelikož se jedná o utkání NHL, která se ve skutečnosti hrají v nočních či ranních hodinách našeho času, budou videa se zápasy většinou zveřejněná ve večerních či nočních hodinách, abychom se přiblížili realitě. První zápas bude na Youtube kanále (MitiTV) zveřejněn ve středu 1.února a základní část bude dohrána v úterý 11.dubna. Hned o den později se rozběhnou boje o Stanleyův pohár.


ROZPIS ZÁKLADNÍ ČÁSTI (bude postupně aktualizován)


Sestavy jednotlivých týmů si můžete již teď prohlédnout ve speciálních videích, která jsou věnována vždy týmům ve stejné divizi:

ATLANTICKÁ DIVIZE (soupisky) – https://www.youtube.com/watch?v=IdnxvPO_Lq8

CENTRÁLNÍ DIVIZE (soupisky) – https://www.youtube.com/watch?v=8DTnIzCZ8mI

PACIFICKÁ DIVIZE (soupisky) – https://www.youtube.com/watch?v=x_uQFHW2ZjE

METROPOLITNÍ DIVIZE (soupisky) – https://www.youtube.com/watch?v=gVnXSDnmoGM


4 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page